Sejur croaziera Vas MSC MAGNIFICA. Oferta croaziera in jurul lumii


11899 euro pers/croaziera Rezerva acum
Croaziera in jurul lumii Vas MSC MAGNIFICA  plecare Civitavecchia
Croaziera in jurul lumii Vas MSC MAGNIFICA  plecare Civitavecchia
Croaziera in jurul lumii Vas MSC MAGNIFICA  plecare Civitavecchia
Croaziera in jurul lumii Vas MSC MAGNIFICA  plecare Civitavecchia
Croaziera in jurul lumii Vas MSC MAGNIFICA  plecare Civitavecchia
Croaziera in jurul lumii Vas MSC MAGNIFICA  plecare Civitavecchia
Croaziera in jurul lumii Vas MSC MAGNIFICA  plecare Civitavecchia
Croaziera in jurul lumii Vas MSC MAGNIFICA  plecare Civitavecchia
Nota: 5 din 5. Total 250 voturi.

Arata-le si prietenilor tai:

Agentia de turism Eurotrip va prezinta urmatoarea oferta turistica:

Croaziera in jurul lumii Vas MSC MAGNIFICA plecare Civitavecchia tarifele sunt de persoana / total sejur

Printeaza oferta Trimite oferta prin e-mail Rezerva acum


MSC Magnifica

EURO/ PERSOANA   Early Booking
Data de imbarcare Nr. Nopti I 1 I 2 I 3 O 1 O 2 O 3 B 1   B 2 B 3 B 4 S 3
04.01.2019,05.01.2019, 07.01.2019 118 11,899 12,999   13,299   13,699   15,299   15,599   17,899   19,399   19,699 21,539   37,599  
Copil 2 - 17.99 ani, in cabina cu 2 adulti 4,169
Al 3/4 lea adult in cabina de tip Bella 5,949
Al 3/4 lea adult in cabina de tip Fantastica 6,199
Al 3/4 lea adult in cabina de tip Wellness 6,599
Al 3/4 lea adult in cabina de tip Aurea   7,399
Port de imbarcare Civitavecchia (04.01.2019) Genoa (05.01.2019) Barcelona (07.01.2019)
  Tarif Standard
Data de imbarcare Nr. Nopti I 1 I 2 I 3 O 1 O 2 O 3 B 1   B 2 B 3 B 4 S 3
04.01.2019,05.01.2019, 07.01.2019 118 15,899 16,999 17,299 17,699 19,299 19,599 21,899 23,399 23,699 25,539 41,599
Copil 2 - 17.99 ani, in cabina cu 2 adulti 8,169
Al 3/4 lea adult in cabina de tip Bella 9,949
Al 3/4 lea adult in cabina de tip Fantastica 10,199
Al 3/4 lea adult in cabina de tip Wellness 10,599
Al 3/4 lea adult in cabina de tip Aurea 11,399
Port de imbarcare Civitavecchia (04.01.2019) Genoa (05.01.2019) Barcelona (07.01.2019)
      Legenda: I1-cabina interioara de tip Bella                                B2- cabina exterioara cu balcon de tip Fantastica                             I2- cabina interioara de tip Fantastica                      B3- cabina exterioara cu balcon de tip Aurea I3- cabina interioara de tip Wellness                        B4- cabina exterioara cu balcon de tip Wellness O1- cabina exterioara cu hublou de tip Bella          S3- suite cu balcon de tip Aurea O2- cabina exterioara cu hublou de tip Fantastica O3- cabina exterioara cu hublou de tip Wellness B1-cabina exterioara cu balcon de tip Bella   Regulile promotiei: -       croaziera poate fi vanduta numai catre membri MSC Voyagers Club pana pe 14.12.2016.   Itinerariu 04.01.2019: imbarcare Civitavecchia  CRUISE ITINERARY
Day Date Port Arrival Departure
Fri 04/01/2019 Civitavecchia, Italy - 19:00
Sat 05/01/2019 Genoa, Italy 09:00 18:00
Sun 06/01/2019 Marseille, France 08:00 18:00
Mon 07/01/2019 Barcelona, Spain 08:00 18:00
Tue 08/01/2019 Day at sea - -
Wed 09/01/2019 Malaga, Spain 08:00 18:00
Thu 10/01/2019 Day at sea - -
Fri 11/01/2019 Funchal, Portugal 08:00 18:00
Sat 12/01/2019 Day at sea - -
Sun 13/01/2019 Day at sea - -
Mon 14/01/2019 Day at sea - -
Tue 15/01/2019 Day at sea - -
Wed 16/01/2019 Day at sea - -
Thu 17/01/2019 Philipsburg, St. Maarten 08:00 18:00
Fri 18/01/2019 Charlotte Amalie,Virgin Island 08:00 18:00
Sat 19/01/2019 San Juan, Puerto Rico 07:00 18:00
Sun 20/01/2019 Day at sea - -
Mon 21/01/2019 Willemstad, Curacao 08:00 18:00
Tue 22/01/2019 Oranjestad, Aruba 08:00 18:00
Wed 23/01/2019 Santa Marta, Colombia 08:00 18:00
Thu 24/01/2019 Cartagena, Colombia 07:00 17:00
Fri 25/01/2019 Cristobal, Panama 09:00 18:00
Fri 25/01/2019 CTB-Panama Canal, Panama 20:30 20:30
Sat 26/01/2019 BLB-Panam Canal, Panama 17:00 17:00
Sun 27/01/2019 Day at sea - -
Mon 28/01/2019 Puntarenas, Costa Rica 07:00 17:00
Tue 29/01/2019 Corinto, Nicaragua 09:00 18:00
Wed 30/01/2019 Puerto Quetzal, Guatemala 09:00 19:00
Thu 31/01/2019 Day at sea - -
Fri 01/02/2019 Day at sea - -
Sat 02/02/2019 Puerto Vallarta, Mexico 07:00 16:00
Sun 03/02/2019 Cabo San Lucas, Mexico 09:00 16:00
Mon 04/02/2019 Day at sea - -
Tue 05/02/2019 San Diego, United States 09:00 20:00
Wed 06/02/2019 Los Angeles, United States 09:00 23:59
Thu 07/02/2019 Los Angeles, United States 00:01 19:00
Fri 08/02/2019 Day at sea - -
Sat 09/02/2019 San Francisco, United states 07:00 23:59
Sun 10/02/2019 San Francisco, United states 00:01 NaN:NaN
Mon 11/02/2019 San Francisco, United states 00:01 18:00
Tue 12/02/2019 Day at sea - -
Wed 13/02/2019 Day at sea - -
Thu 14/02/2019 Day at sea - -
Fri 15/02/2019 Day at sea - -
Sat 16/02/2019 Hilo, Hawaii 08:00 18:00
Sun 17/02/2019 Honolulu, Hawai 08:00 23:59
Mon 18/02/2019 Honolulu, Hawai 00:01 18:00
Tue 19/02/2019 Day at sea - -
Wed 20/02/2019 Day at sea - -
Thu 21/02/2019 Day at sea - -
Fri 22/02/2019 Day at sea - -
Sat 23/02/2019 Day at sea - -
Sun 24/02/2019 Papeete, Tahiti 08:00 23:59
Mon 25/02/2019 Papeete, Tahiti 00:01 18:00
Tue 26/02/2019 Moorea, French Polynesia 08:00 18:00
Wed 27/02/2019 Bora-Bora, French Polynesia 08:00 18:00
Thu 28/02/2019 Day at sea - -
Fri 01/03/2019 Day at sea - -
Sat 02/03/2019 Pago Pago,American Samoa 08:00 18:00
Sun 03/03/2019 Day at sea - -
Mon 04/03/2019 Apia, Western Samoa 08:00 18:00
Tue 05/03/2019 Day at sea - -
Wed 06/03/2019 Nuku'alofa, Tonga 08:00 18:00
Thu 07/03/2019 Day at sea - -
Fri 08/03/2019 Lautoka, Fiji Island 08:00 18:00
Sat 09/03/2019 Suva, Fiji Island 08:00 18:00
Sun 10/03/2019 Day at sea - -
Mon 11/03/2019 Day at sea - -
Tue 12/03/2019 Bay of Islands, New Zealand 08:00 18:00
Wed 13/03/2019 Auckland, New Zealand 09:00 23:59
Thu 14/03/2019 Auckland, New Zealand 00:01 18:00
Fri 15/03/2019 Day at sea - -
Sat 16/03/2019 Day at sea - -
Sun 17/03/2019 Day at sea - -
Mon 18/03/2019 Sydney, Australia 08:00 23:59
Tue 19/03/2019 Sydney, Australia 00:01 18:00
Wed 20/03/2019 Day at sea - -
Thu 21/03/2019 Melbourne, Australia 08:00 23:59
Fri 22/03/2019 Melbourne, Australia 00:01 18:00
Sat 23/03/2019 Day at sea - -
Sun 24/03/2019 Day at sea - -
Mon 25/03/2019 Day at sea - -
Tue 26/03/2019 Fremantle, Australia 08:00 22:00
Wed 27/03/2019 Day at sea - -
Thu 28/03/2019 Day at sea - -
Fri 29/03/2019 Day at sea - -
Sat 30/03/2019 Day at sea - -
Sun 31/03/2019 Day at sea - -
Mon 01/04/2019 Singapore,Singapore 07:00 23:59
Tue 02/04/2019 Singapore,Singapore 00:01 17:00
Wed 03/04/2019 Port Klang, Malaysia 07:00 18:00
Thu 04/04/2019 Phuket, Thailand 13:00 23:59
Fri 05/04/2019 Phuket, Thailand 00:01 18:00
Sat 06/04/2019 Day at sea - -
Sun 07/04/2019 Day at sea - -
Mon 08/04/2019 Colombo, Sri Lanka 07:00 20:00
Tue 09/04/2019 Day at sea - -
Wed 10/04/2019 Male, Maldives 08:00 23:59
Thu 11/04/2019 Male, Maldives 00:01 16:00
Fri 12/04/2019 Day at sea - -
Sat 13/04/2019 Day at sea - -
Sun 14/04/2019 Day at sea - -
Mon 15/04/2019 Dubai,U.Arab Emirates 10:00 23:59
Tue 16/04/2019 Dubai,U.Arab Emirates 00:01 23:00
Wed 17/04/2019 Abu Dhabi,U.Arab Emirates 08:00 20:00
Thu 18/04/2019 Khasab,Oman 08:00 18:00
Fri 19/04/2019 Muscat, Oman 08:00 18:00
Sat 20/04/2019 Day at sea - -
Sun 21/04/2019 Day at sea - -
Mon 22/04/2019 Day at sea - -
Tue 23/04/2019 Day at sea - -
Wed 24/04/2019 Day at sea - -
Thu 25/04/2019 Aqaba, Jordan 08:00 19:00
Fri 26/04/2019 Suez Canal Transit, Egypt 18:00 18:00
Sat 27/04/2019 Suez Canal Transit, Egypt 17:00 17:00
Sun 28/04/2019 Day at sea - -
Mon 29/04/2019 Heraklion, Greece 08:00 18:00
Tue 30/04/2019 Day at sea - -
Wed 01/05/2019 Messina, Italy 08:00 14:00
Thu 02/05/2019 Civitavecchia, Italy 08:00 -
Itinerariul de mai sus poate suferi modificari.   Alte porturi de imbarcare: Genova (05.01) si Barcelona (07.01). Portul de imbarcare este si cel de debarcare dupa o rotatie completa de 118 nopti/ 119 zile.

Tariful include:

- cazare 118 nopti la bordul navei de croaziera in functie de cabina aleasa; - toate mesele la bordul navei: micul dejun, pranzul, ceaiul de dupa amiaza, cina (bufet si restaurant desemnat a la carte pentru pranz si cina); - pachet de bauturi la restaurant (pentru pasagerii cabinelor de tip Bella, Fantastica si Wellness), pachet all inclusive pentru pasagerii Aurea. - apa, ceai, cafea si lapte, la dozator pe tot parcusul zilei, in restaurantul bufet; - un program bine planificat de activitati in zilele petrecute in largul marii si o mare varietate de oferte de divertisment seara - petrecerea de bun venit oferita de capitan si seara de gala cu o cina speciala - utilizarea echipamentelor de gimnastica si fitness - participarea la activitatile de la bordul navei de croaziera (piscine, jacuzzi). - 15 excursii optionale - 30% discount pentru serviciile de spalatorie.
Tariful nu include:

- servicii medicale la bord - articolele puse la vanzare in magazinele de la bord - excursiile optionale la tarm - accesul la centrul de infrumusetare si Spa (tratamente si servicii personalizate) - bauturile alcoolice si non alcoolice servite in afara restaurantului bufet - internetul - asigurarea medicala - service Charge-ul 9 Eur/zi/persoana - taxele portuare 580 euro/ persoana


Data postarii ofertei: 06 Decembrie 2016

Va recomandam: - inchirierea unei masini la destinatie de pe site-ul agentiei Eurotrip. - Transfer privat aeroport – hotel – aeroport pentru localizarea cat mai usoara a hotelului, timpi de asteptare redusi si confort Bonus Eurotrip: - dupa efectuarea inscrierii agentia Eurotrip va pune la dispozitie asistenta turistica gratuita: harti, informatii despre obiective turistice, informatii utile si sfaturi de calatorie Date necesare inscrierii: - numele si prenumele ca in actul de identitate - data nasterii - rezervarea se poate face online (la id messenger: office1.eurotrip sau office2.eurotrip), prin e-mail (trip@vacanta-eurotrip.ro) sau telefonic la 0740 917 630 Plata pachetului turistic: - in urma rezervarii ferme Eurotrip va trimite factura fiscala pe care o puteti achita in euro sau in lei. Valoarea in lei se calculeaza la cursul BNR +0.05 ron comision de risc valutar. - factura in euro se poate achita la orice ghiseu Raiffeisen Bank - factura in lei se poate achita online pe site-ul Eurotrip (plata cu cardul) sau la orice ghiseu Raiffeisen Bank Nota: Oferta este valabila in limita locurilor disponibile.           In cazul in care doriti o alta perioada, un numar mai mare sau mai mic de nopti sau un alt hotel va rugam sa ne contactati pentru a cauta solutia perfecta pentru concediul dumneavoastra!