Stimate client, pentru a iti oferi cea mai buna experienta si promotii relevante pentru tine, folosim cookie-uri. Prin apasarea butonului "Sunt de acord", acceptati sa primiti toate cookie-urile de pe site-ul nostru.
Setarile pentru cookie-uri pot fi schimbate in orice moment prin Pagina de informatii despre cookie-uri.
Accept urmatoarele cookie:   Cookie obligatorii Cookie de marketing Cookie pentru chat

   Vacanta Grecia 2019, tarifele sunt de persoana / total sejur


116 euro/persoana/total sejurRezerva acum
Sejur Lefkada Grecia individual mai 2019
Sejur Lefkada Grecia individual mai 2019
Sejur Lefkada Grecia individual mai 2019
Sejur Lefkada Grecia individual mai 2019
Nota: 5 din 5. Total 250 voturi.

Arata-le si prietenilor tai:

Agentia de turism Eurotrip va prezinta urmatoarea oferta turistica:

Sejur Lefkada Grecia individual mai 2019 tarifele sunt de persoana / total sejur

Printeaza oferta Trimite oferta prin e-mailRezerva acum

Vacanta Grecia 2019, tarifele sunt de persoana / total sejur Vacanta Lefkada 2019 01 Mai - 08 Mai 2019 Hotel   Localizare Tip masa Tarif Nota recenzii Recenzii Eurotrip SUMMER BED NYDRI www.summerbednydri.gr 2* Insula Lefkada, Nydri La 5 – 6 min de mers pe jos fata de plaja si portul pescaresc din Nydri fara masa 116 euro/persoana/total sejur 7.7 Medii pozitive Summer House Louisa www.summerhouselouisa.gr 2* LIGIA Aplasare panoramica , gradina exterioara la dispozitia turistilor, la 800 m fata de faleza fara masa 147 euro/persoana/total sejur 8 Bune Villa Theodora villatheodora.gr/ 2* Nikiana 10 min de mers pe jos fata de plaja fara masa 156 euro/persoana/total sejur 8.6 Foarte bune Vassiliki Bay www.hotelvassilikibay.gr/ 3* Vasiliki pe plaja, in faimoasa statiune Vasiliki / recomandat de Eurotrip mic dejun 160 euro/persoana/total sejur 8 Bune Villa Theodora villatheodora.gr/ 2* Nikiana 10 min de mers pe jos fata de plaja fara masa 163 euro/persoana/total sejur 8.6 Foarte bune Grand Nefeli grandnefeli.com/ 4* Vasiliki pe plaja fara masa 166 euro/persoana/total sejur 8.3 Foarte bune Vergina Star www.verginastar.gr/ 3* Insula Lefkada, Nikiana Pe linia de faleza a statiunii Nikiana fara masa 168 euro/persoana/total sejur 8.5 Bune Rouda Bay Beach www.roudabay.gr/ 3* LEFKADA pe plaja cu pietricele fara masa 184 euro/persoana/total sejur 8.1 Foarte bune San Lazzaro www.sanlazzaro-apartments.gr/ 4* Nydri 100 m fata de plaja fara masa 197 euro/persoana/total sejur 8.5 Foarte bune Eleana www.hotel-eleana.gr 3* Nikiana 100 m fata de plaja mic dejun 224 euro/persoana/total sejur 9.1 Excelente Ionian Blue www.ionianblue.gr/start 5* Insula Lefkada , Nikiana Amplasare panoramica excelenta , terasata , cu vedere spre golf , direct pe faleza demipensiune 419 euro/persoana/total sejur 7.4 Medii Conditii de plata   Avans 41 euro/pers/sejur     Rest de plata      10 Aprilie 2019

Tariful include:

- cazare - masa in functie de hotelul ales
Tariful nu include:

- asigurare medicala - taxa locala de oras - transport pana la destinatie (la cerere Eurotrip va poate oferi cele mai bune alternative de transport )


Data postarii ofertei: 10 Octombrie 2018

0