Stimate client, pentru a iti oferi cea mai buna experienta si promotii relevante pentru tine, folosim cookie-uri. Prin apasarea butonului "Sunt de acord", acceptati sa primiti toate cookie-urile de pe site-ul nostru.
Setarile pentru cookie-uri pot fi schimbate in orice moment prin Pagina de informatii despre cookie-uri.
Accept urmatoarele cookie:   Cookie obligatorii Cookie de marketing Cookie pentru chat

   Vacanta Grecia 2019, tarifele sunt de persoana / total sejur


116 euro/persoana/total sejurRezerva acum
Sejur Lefkada Grecia individual mai
Sejur Lefkada Grecia individual mai
Sejur Lefkada Grecia individual mai
Sejur Lefkada Grecia individual mai
Nota: 5 din 5. Total 250 voturi.

Arata-le si prietenilor tai:

Agentia de turism Eurotrip va prezinta urmatoarea oferta turistica:

Sejur Lefkada Grecia individual mai tarifele sunt de persoana / total sejur

Printeaza oferta Trimite oferta prin e-mailRezerva acum

Vacanta Grecia 2019, tarifele sunt de persoana / total sejur Vacanta Lefkada 2019 15 Mai - 22 Mai 2019 Hotel   Localizare Tip masa Tarif Nota recenzii Recenzii Eurotrip SUMMER BED NYDRI www.summerbednydri.gr 2* Insula Lefkada, Nydri La 5 – 6 min de mers pe jos fata de plaja si portul pescaresc din Nydri fara masa 116 euro/persoana/total sejur 7.7 Medii pozitive Aris Villas www.arisvillas.gr 3* Lefkada 100 m fata de plaja fara masa 148 euro/persoana/total sejur 8.4 Bune Santa Marina www.santamarina.gr 3* Agios Nikitas 400 m fata de plaja fara masa 162 euro/persoana/total sejur 7.8 Pozitive Vergina Star www.verginastar.gr/ 3* Insula Lefkada, Nikiana Pe linia de faleza a statiunii Nikiana fara masa 166 euro/persoana/total sejur 8.5 Bune Grand Nefeli grandnefeli.com/ 4* Vasiliki pe plaja fara masa 177 euro/persoana/total sejur 8.3 Foarte bune Summertime Inn www.santamarina.gr 3* Agios Nikitas 400 m fata de plaja mic dejun 189 euro/persoana/total sejur 8 Bune IL VIAGGIO VERDE www.ilviaggioverde.com 4* Insula Lefkada , Vasiliki In zona montana a statiunii Vasiliki , amplasare panoramica cu vedere spre golf , acces cu masina spre plaja in 5 – 6 minute mic dejun 200 euro/persoana/total sejur 8.6 Foarte bune PORTO LIGIA www.portoligia.gr 4* Lygia Pe plaja mic dejun 208 euro/persoana/total sejur 8.3 Bune George www.hotelgeorge.gr/bookings.htm 4* Nydri amplasat la 200 m fata de plaja mic dejun 254 euro/persoana/total sejur 8.2 Bune Aliki Hotel www.alikihotel.gr 4* Nikiana Amplasare panoramica foarte frumoasa, 100 m fata de plaja mic dejun 299 euro/persoana/total sejur 8.5 Foarte bune Villa Thomais Boutique www.villathomais.com/ 4* LEFKADA 200 m mic dejun 407 euro/persoana/total sejur 9 Foarte bune Ionian Blue www.ionianblue.gr/start 5* Insula Lefkada , Nikiana Amplasare panoramica excelenta , terasata , cu vedere spre golf , direct pe faleza demipensiune 419 euro/persoana/total sejur 7.4 Medii Conditii de plata   Avans 41 euro/pers/sejur     Rest de plata      24 Aprilie 2019

Tariful include:

- cazare - masa in functie de hotelul ales
Tariful nu include:

- asigurare medicala - taxa locala de oras - transport pana la destinatie (la cerere Eurotrip va poate oferi cele mai bune alternative de transport )


Data postarii ofertei: 10 Octombrie 2018

0